ראשי > 1988, ארגנטינה - Argentina > לואיס דניאל (דני) גרבר – Luis Daniel Gerber

לואיס דניאל (דני) גרבר – Luis Daniel Gerber

Luis Daniel Gerber 


בן אוה ושאול. נולד ביום ד' בכסלו תשכ"ד, 9.11.1964, בבואנוס איירס שבארגנטינה. את לימודיו עשה בבית-ספר יסודי בעיר הולדתו. בתום לימודיו בבית-הספר היסודי למד במשך שנתיים בתיכון בבואנוס איירס. הוא עלה לארץ עם משפחתו בשנת 1979. המשפחה קבעה את מגוריה בעיר כרמיאל ודני (כך כונה בפי כול) החל את לימודיו בבית-הספר התיכון ע"ש הורוביץ בעיר. הוא רכש במהירות שליטה בשפה ועד-מהרה התערה ללא קושי בחברה המקומית, בעת שגם המשפחה נקלטה יפה במקום מושבה החדש.


דני למד במגמה לחשבונאות. הוא אהב במיוחד את מקצוע הכלכלה והצליח בו. היה בעל גישה אחראית ללימודים ושאיפה להצליח בהם. לצד זאת נהנה דני מפעילות חברתית ענפה. הוא אהב לבלות במסיבות ריקודים ובהאזנה למוסיקה. היה בן משפחה מסור ומתחשב ואדם ידידותי ביסודו, שגילה אהדה לכול והיה מוקף יחס של חיבה וחברים רבים, בשל שמחת החיים שבו ונאמנותו החברית.


בחודש ספטמבר 1983 גויס לשירות חובה בצה"ל ולאחר הטירונות הוצב לשרת בחיל התחזוקה. חרף שאיפתו העזה לשרת כצנחן, נמנע מלהתלונן ומילא את המוטל עליו. שימש בתפקיד נגד אפסנאי והגיע לדרגת סמל. עם שחרורו מצה"ל נרשם ללימודים באוניברסיטת חיפה ולמד בחוגים להיסטוריה כללית ולסטטיסטיקה. במקביל ללימודיו עסק בפעילות התנדבותית בקהילה במסגרת פרוייקט פר"ח ושימש חונך מסור לילד שהיה זקוק לעזרה.


דני נקרא לשירות מילואים פעיל בחודש יולי 1988 ונפל בעת מילוי תפקידו ביום כ"ז בתמוז תשמ"ח, 12.7.1988, בתאונת-דרכים צבאית באזור נפת ג'נין. הוא הובא למנוחות בחלקה הצבאית בבית-העלמין בכרמיאל. הניח הורים ואחות – מריסה.

מודעות פרסומת
  1. marcelo jagoda
    מאי 6, 2008 ב- 9:09 pm

    amigo, se te extrania, haces falta,siempre presente en mis plegarias quienes te conocimos nunca te olvidaremos

  1. No trackbacks yet.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s